2021 Milestone Victories


2,500 Wins
Frosty Brown, Troy Post 43 American Legion (OH)

1,900 Wins

Jim Peck, Excelsior American Legion (MN)

1,700 Wins
Perry Keith, Connors State College (OK)

1,500 Wins
Paul Mainieri, LSU

1,300 Wins
Dave Van Horn, University of Arkansas

1,200 Wins
Tom Austin, Methodist University (NC)
Steve Ruzich, South Suburban College (IL)
John Schaly, Ashland University (OH)

1,100 Wins
Steve Murry, Neosho County Community College (KS)

1,000 Wins

Brad Bass, Wayland Baptist University (TX)
Joe Bauth, Erie Community College (NY)
Rob Fournier, Wabash Valley College (IL)

900 Wins
Tom Arrington, San Jacinto College (TX)
Marty Berson, Omaha Rail Riders (NE)
Mike Bianco, University of Mississippi
Tim Corbin, Vanderbilt University (TN)
Chris Hanks, Colorado Mesa University
Darin Hendrickson, St. Louis University (MO)
Wayne Johnson, Mangham High School (LA)
Joe Jordano, IMG Academy (FL)
Mike Napoleon, New Trier High School (IL)
Brad Shelton, University of the Cumberlands (KY)
Larry Watkins, Sacred Heart High School (MS)
Jeff Willis, LSU Eunice

800 Wins
Dave Gandolph, Scecina Memorial High School (IN)
Michael Kandler, Gulf Coast State College (FL)
Jim Schlossnagle, TCU
Mike Sheppard Jr., Seton Hall Prep (NJ)
Marty Smith, College of Central Florida
Rick Smith, Jackson College (MI)

700 Wins
Todd Asalon, Northern Kentucky University
Neil Ioviero, Kean University (NJ)
Steven Jones, Texas A&M University - Texarkana  
Ross Natoli, Catholic University (D.C.)
Craig Rainey, Adrian College (MI)

600 Wins

Tim Bordenet, Lafayette Central Catholic High School (IN)
Mark Brew, Lee University (TN)
Rob Childress, Texas A&M University
Scott Cornett, Alice Lloyd College (KY)
Tom Dooley, Melbourne Central Catholic High School (FL)
Stu Fritz, Hope College (MI)
Rick Hitt, South Florida State College
Todd Hutchinson, Greenville High School (IL)
Travis Lallemand, Crowder College (MO)
Marc Marizzaldi, Seton Hill University (PA)
Gill Payne, Easley High School (SC)
Mark Thompson, Elder High School (OH)

500 Wins

Kendall Baker, Perkiomen School (PA)
Butch Chaffin, Cookeville High School (TN)
Casey Dunn, Samford University (AL)
Paul Hesse, Mount Union College (OH)
Eric Laskovy, Kellogg Community College (MI)
Scott Laverty, Chapman University (CA)
Jeff Mountain, Washington & Jefferson College (PA)
Adam Neisius, Friends University (KS)
Richard Olivarez, Future Stars Baseball Academy (CA)
Mark Pelfrey, Springboro High School (OH)
Rob Penders, St. Edwards University (TX)
Jason Rathbun, Herkimer College (NY)
Steve Roof, Madison Central High School (KY)
Shane Shewmake, University of Texas at Dallas
Mark Standiford, Tabor College (KS)
Frank Vashaw, Prince Avenue Christian School (GA)

400 Wins
Shane Amos, Walton High School (GA)
Michael Bartoletti, University of Scranton (PA)
Andy Bernatow, Mount Marty University (SD)
Jonathan Burton, Reinhardt University (GA)
Mike Curran, Ohlone College (CA)
Bryce Darnell, Missouri Southern State University
Scott Holler, Oak Creek High School (WI)
Tim Hollibaugh, Grinnell College (IA)
Marlin Ikenberry, James Madison University (VA)
Chad Krempin, Rouse High School (TX)
Mike Manes, Cedarville University (OH)
Preston McDonald, Florence-Darlington Tech (SC)
Jeff Miller, Knappa High School (OR)
Lou Orzech, Crossroads Christian Academy (IL)
Matt Parker, Eastern Oklahoma State College
Christopher Roof, Governor Livingston High School (NJ)
Joe Schaefer, Northwest Nazarene University (ID)
Chris Schwarz, University of Wisconsin-La Crosse
Chris Veidt, Whiteoak H.S. (OH)
Sam Zambanini, Conemaugh Township (PA)

300 Wins
Bryan Aughney, Our Lady of the Lake University (TX)
Kevin Brockway, Venice High School (CA)
Butch Cain, Plymouth High School (WI)
Chris Chaffinch, Thomas Jefferson Academy (GA)
Tim Held, Moeller High School (OH)
Tim Hill II, State College of Florida
Freddy Hilliard, Malvern Prep (PA)
Josh Holliday, Oklahoma State University
Dee Kolzow, Salina Central High School (KS)
Craig Kyle, Jonathan Alder High School (OH)
Chad Menard, Vandebilt Catholic High School (LA)
Tim McDonough, Lewis University (IL)
Brian Rockweiler, McHenry High School (IL)
Andy Stankiewicz, Grand Canyon University (AZ)
Mitch Thompson, McLennan Community College (TX)
Tim Vinson, Iberia High School (MO)

200 Wins
Kristaps Aldins, Stevens Institute of Technology (NJ)
Nathan Bashaw, Westfield State University (MA)
Howard Bergman, Arizona Rough Riders
Rich Billings, Lake Sumter State College (FL)
Troy Brohawn, Salisbury University (MD)
Jerry Burkhead, Alleman High School (IL)
Brian Chapman, Millburn High School (NJ)
Chris Cook, New Mexico Military Institute
Barry Craddock, The College of Wooster (OH)
Mike Deegan, Denison University (OH)
Granville Gehris, Cary High School (NC)
Justin Haire, Campbell University (NC)
John Jaeger, Ottumwa High School (IA)
Zach Johnston, Concordia University Ann Arbor (MI)
Arlie Kearney, Sunny Hills High School (CA)
Kyle Kirk, Tift County High School (GA)
Jeremy Kliewer, Crossings Christian School (OK)
Chris Martin, Southwest Baptist University (MO)
Mark Martinez, San Diego State University (CA)
Adam O'Reel, Plainfield East High School (IL)
John Parker, Ouachita Christian School (LA)
Bryan Pauler, Tom Bean High School (TX)
Steve Sakosits, Earlham College (IN)
Jared Smith, Bob Jones High School (AL)
Jon Smith, Hunt High School (NC)
Blake Williams, Andrew College (GA)

100 Wins
Spencer Allen, Northwestern University (IL)
Christopher Antonides, Ohio Dominican University
Alan Betourne, Monmouth College (IL)
Jeff Brown, Woodstock High School (GA)
Clay Cox, Paris Junior College (TX)
Kenneth Day, Halifax County High School (VA)
Robby Gilbert, Decatur High School (GA)
Tim Gunn, Lower Merion High School (PA)
Dave Hajek, University of Colorado Colorado Springs
Billy Hardin, Cy-Fair High School (TX)
Grant Harding, Minnesota State Community and Technical College
Nathan Henry, Aubrey High School (TX)
Dave Herrick, Oxford High School (MI)
Chris Holcombe, Poston Butte High School (AZ)
Drew Kirby, Dublin Coffman High School (OH)
Brian Kitamura, Whitman College (WA)
Kallen Miyataki, University of Hawaii at Hilo
Paul Orlando, Bridgeland High School (TX)
John Parisho, Owens Community College (OH)
Daniel Payne, Bartow High School (FL)
Tyler Roberts, Meigs County High School (TN)
Justin Scali, Piedmont College (GA)
John Schrader, Briarcliff High School (NY)
Justin Thomas, Bethany College (WV)
Ed Trujillo, Glendale Community College (AZ)
Chris Vero, Monroe-Woodbury High School (NY)